We weten nog niet waar de reis de eerste dag zal eindigen. We willen in 3 stappen naar onze plaats van bestemming gaan.
De eerste stopplaats en overnachting.
We hebben via Apple kaarten een hotel op onze route gevonden in het plaatsje Siefersheim. Hotel Da Enzo blijkt ook een pizzeria te zijn dus we kunnen meteen in Italiaanse stemming komen.
![]() | ![]() | ![]() |
De volgende ochtend 5 juli 2023, zijn we weer verder gegaan. De bestemming zal ergens in Zwitserland zijn.
Zwitserse Alpen
We hebben gekozen voor de route via de Gotthardtunnel. Een beetje achtergrondinformatie over de tunnel, de Gotthardtunnel, een indrukwekkend staaltje techniek, verbindt Uri en Ticino in Zwitserland. Met een lengte van meer dan 57 km is het een van 's werelds langste wegtunnels. Het nabijgelegen Gotthard Hotel biedt comfortabele accommodatie en een prachtig uitzicht op de Alpen. Maar wij hebben toch voor een ander hotel gekozen.
Een must-visit voor zowel technologieliefhebbers maar ook voor de natuurliefhebbers. Daarom willen we graag de pas nemen, maar het is nog te vroeg in het jaar en de pas is gesloten. Er volgt dus geen filmpje van de mooie hoogtes op deze pas.
![]() | ![]() | ![]() |
Na het ontbijt vertrekken we gelijk en gaan dus door de tunnel. Uiteindelijk rijden we verder en verder en komen terecht in ItalIë. We hebben geen files en uiteindelijk besluiten we om op deze derde dag gewoon door te rijden naar de camping.
![]() | ![]() | ![]() |
Camping Tahiti
Als we aankomen zien we een grote bedrijvigheid, maar weten niet waar we zelf naar toe moeten. Uiteindelijk komt er uit de voordeur iemand naar buiten en vertelt ons waar we moeten zijn.
Via de zijkant kunnen we naar binnen, maar we kunnen na 18.00 de camping niet meer af en dat geldt dan voor het hele weekend. Geen probleem. We gaan snel boodschappen doen in een supermarkt in de buurt die je in alle landen wel vindt en doen daar onze weekend boodschappen zoals gewoonlijk.
Terug bij onze mobilehome gaan we aan de slag met de inrichting en het schoonmaken. Er is ook een opslagschuur achter de MH en ook daar ga ik aan de slag. We zijn het hele weekend bezig geweest met hogedruk reiniger, poetslappen en meer. De eerste nacht zijn we doodmoe gaan slapen en de volgende dag weer verder.
WIL JE OP DE HOOGTE BLIJVEN?
Dan is dit iets voor jou









