Juli in vogelvlucht
De voorbije twee maanden waren een aangename afwisseling. Mei diende als opstartfase, terwijl juni ons een voorproefje gaf van de drukte die ons te wachten staat in juli en augustus. Gelukkig maken verfrissende duiken in het zwembad de temperaturen draaglijk. Ook aan het strand is het heerlijk vertoeven. Soms worden we geconfronteerd met fikse onweersbuien, maar die trekken snel voorbij of verdwijnen richting Slovenië, waar het echt noodweer is.
![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() |
Klussen
Natuurlijk staat er ook flink wat kluswerk op het programma. Het gaat niet alleen om het vervangen van een lampje of het aandraaien van een schroefje aan een deurklink. Op een bepaald moment moet ik zelfs onder een van de mobilhomes kruipen om een flexibele zwanenhals aan te leggen voor de afvoer van een douche. Een flinke taak, kan ik je vertellen.
![]() | ![]() | ![]() |
Midjourney AI
Tussen alle bedrijven door vind ik toch nog tijd om samen met Midjourney AI enkele knotsgekke ideeën uit te werken, zoals het project van gigantische houten beelden op het strand. Elders op deze site kun je meer ontdekken over Midjourney en ChatGPT.
![]() | ![]() | ![]() |
Familiebezoek en Ravenna
In de derde week van deze maand ontvingen we familiebezoek en maakten we een uitstapje naar Ravenna. Dat prachtige oude stadje heeft diverse basilieken met verbluffende mozaïeken.
![]() | ![]() | ![]() |
Bloedtransfusie
De laatste dag van de maand sloot ik af in het ziekenhuis, waar ik een bloedtransfusie kreeg vanwege gedaalde bloedwaarden. Hopelijk krijg ik hierdoor weer wat meer energie.
![]() | ![]() | ![]() |
Energie genoeg om augustus vol goede moed aan te vangen.
WIL JE OP DE HOOGTE BLIJVEN?
Dan is dit iets voor jou


















